-16%

Автоклав Електро PRO-16Е, Горловина 21 см (16 банок 0.5 л або 5 банок 1 л) Вінтовий Електричний з Регулятором
5 621 ₴
4 721 ₴
- В наявності
- Код: PRO-16E
+380 (95) 018-12-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоклав Електро PRO-16Е, Горловина Ø 21 см
місткістю 16 банок по 0.5 л або 5 банок по 1 л
Горловина Ø21 см дає змогу консервувати в банках об'ємом 3 л
Автоклав — це мініконсервний завод, що дає змогу отримати великі обсяги заготівок за мінімальну кількість часу в домашніх умовах
Автоклав гвинтовий Електричний "PRO-16Е" є найбільш доступним варіантом із усієї лінійки автоклав, оскільки він найкомпактніший і виготовлений зі звичайного (чорного) металу. Однак, він фактично не поступається за якістю й терміном експлуатації автоклавам із неіржавкої сталі, оскільки в місцях найбільш схильних до зносу товщина металу досягає 10 мм.
Автоклав Гвинтовий Електро"PRO-16Е"
|
Високотемпературні режими стерилізації дають змогу:
|
Автоклав допоможе Вам швидко та надійно консервувати:
| М'ясо | Рибу | Паштет | Гриби |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Овощи | Фрукти | Компот | Варення |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Подивіться відеоінструкцію до автоклаву:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній, Електричний (ТЕН) |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 16 шт. |
| Банку 1 л. | 5 шт. |
| Банку 3 л. | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Висота | 630 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина бічної стінки (мм) | 2,2 |
| Товщина горловини (мм) | 4-5 |
| Товщина дна (мм) | 3 |
| Товщина кришки (мм) | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 721 ₴











