-41%

Автоклав Електро TOP-44Е, Горловина 15,9 см (44 банки 0.5 л або 21 банка 1 л) Вінтовий Електричний, З Таймером
9 300 ₴
5 500 ₴
- В наявності
- Код: TOP-44E
+380 (95) 018-12-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоклав Електро "TOP-44Е" з Таймером, Горловина Ø15.9 см
44 банки по 0.5 л або 21 банка по 1 л
Автоклав — це мініконсервний завод, що дає змогу отримати великі обсяги заготівок за мінімальну кількість часу в домашніх умовах
Автоклав гвинтовий Електричний "TOP-44Е" є найдоступнішим варіантом із усієї лінійки, тому що він найкомпактніший і виготовлений зі звичайного (чорного) металу. Однак, він фактично не поступається за якістю й терміном експлуатації автоклавам із неіржавкої сталі, оскільки в місцях найбільш схильних до зносу товщина металу досягає 10 мм.
Автоклав гвинтовий Електро "TOP-44Е"
Забезпечить тривале зберігання продуктів
Спростить процес консервації
Зручний і корисний у господарстві
Компактний: висота — 81 см, Ø — 35 см
Горловина Ø - 15.8 см
Надійний — товщина металу 2,2-10 мм
Легкий — чиста вага 26 кг
Термін експлуатації — не менш ніж 10 років
Високотемпературні режими стерилізації дають змогу:
Знижувати час термооброблення, що підвищує якість продукції
Повністю знищити бактерії
Полегшити втомлювальну працю під час консервування
Збільшити термін зберігання продукції
Автоклав допоможе Вам швидко та надійно консервувати:
М'ясо
Рибу
Паштет
Гриби
Овощи
Фрукти
Компот
Варіння
Подивіться відеоінструкцію до автоклаву:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Політехпром |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 130 град. |
| Максимальний робочий тиск | 4 МПа |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 44 шт. |
| Банку 1 л. | 21 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 740 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴



