-11%

Автоклав Електро TOP-24Е, Горловина 15,9 см (24 банки 0.5 л або 10 банок 1 л) Вінтовий Електричний, З Таймером
5 300 ₴
4 730 ₴
- В наявності
- Код: TOP-24E
+380 (95) 018-12-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоклав Електро TOP-24Е з Таймером, Горловина Ø 15,9 см
24 банки по 0.5 л або 10 банок по 1 л
Автоклав — це мініконсервний завод, що дає змогу отримати великі обсяги заготівок за мінімальну кількість часу в домашніх умовах
Автоклав гвинтовий Електричний "TOP-24Е" є найдоступнішим варіантом із усієї лінійки, тому що він найкомпактніший і виготовлений зі звичайного (чорного) металу. Однак, він фактично не поступається за якістю та терміном експлуатації автоклавам із неіржавкої сталі, оскільки в місцях найбільш схильних до зносу товщина металу досягає 10 мм.
Автоклав гвинтовий Електро "TOP-24Е"
Забезпечить тривале зберігання продуктів
Спростить процес консервації
Зручний і корисний у господарстві
Компактний: висота — 65 см, Ø — 30 см
Горловина Ø - 15.8 см
Надійний — товщина металу 2,2-10 мм
Легкий — чиста вага 20 кг
Термін експлуатації — не менш ніж 10 років
Високотемпературні режими стерилізації дають змогу:
Знижувати час термооброблення, що підвищує якість продукції
Повністю знищити бактерії
Полегшити втомлювальну працю під час консервування
Збільшити термін зберігання продукції
Автоклав допоможе Вам швидко та надійно консервувати:
М'ясо
Рибу
Паштет
Гриби
Овощи
Фрукти
Компот
Варіння
Подивіться відеоінструкцію до автоклаву:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Політехпром |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній, Електричний (ТЕН) |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 24 шт. |
| Банку 1 л. | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 650 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина бічної стінки (мм) | 2 |
| Товщина горловини (мм) | 5-6 |
| Товщина дна (мм) | 3 |
| Товщина кришки (мм) | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 730 ₴




