
Соковижималка + М'ясорубка ТШМ-3МС-450 для томатів, винограду (до 150 кг/год) і м'яса (до 30 кг/год). 450 Вт.
16 999 ₴
14 233 ₴
- В наявності
- Код: 141
Електрична шнекова соковичавниця ТШМ-3МС-450 з функцією м'ясорубки
для перероблення томатів, винограду або м'яса гарної якості
Електрична шнекова соковичавниця ТШМ-3МС-450 призначена для перероблення томатів (120-150 кг/год), винограду (60-80 кг/год) та інших м'яких овочів, фруктів і ягід, а також м'яса (до 30 кг/год) гарної якості в домашніх об'ємах.
У сезон врожаю так необхідний помічник, особливо коли дозрівають помідори. Якщо Вам потрібно багато літрів томатного соку, то краще вибрати універсальну шнекову соковичавницю-м'ясорубку ТШМ-3МС-450, вона допоможе переробити колосальну кількість продукції на сік — до 150 кг за 1 годину або на фарш — до 30 кг за 1 годину, що робить цю шнекову соковичавницю лідером за продуктивністю.
Переробляємо томати на соковичавниці ТШМ-3:
Дикий виноград на соковичавниці ТШМ-3:
Рекомендуємо шнекову соковичавницю-м'ясорубку ТШМ-3МС-450:
|
Шнекова соковичавниця-М'ясорубка ТШМ-3МС-450 підходить для використання в:
| Приватних господарствах |
У домашніх условиях |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 720 об/хв |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Тип приладу | Шнековий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
- Ціна: 14 233 ₴











