-10%

Автоклав Електро TOP-33Е, Горловина 15,9 см (33 банки 0.5 л або 14 банок 1 л) Вінтовий Електричний, З Таймером
5 744 ₴
5 144 ₴
- В наявності
- Код: TOP-33E
+380 (95) 018-12-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоклав Електро "TOP-33Е" з Таймером, Горловина Ø15.9 см
33 банки по 0.5 л або 14 банок по 1 л
Автоклав — це мініконсервний завод, що дає змогу отримати великі обсяги заготівок за мінімальну кількість часу в домашніх умовах
Автоклав гвинтовий Електричний "TOP-33Е" є найдоступнішим варіантом із усієї лінійки, тому що він найкомпактніший і виготовлений зі звичайного (чорного) металу. Однак, він фактично не поступається за якістю й терміном експлуатації автоклавам із неіржавкої сталі, оскільки в місцях найбільш схильних до зносу товщина металу досягає 10 мм.
Автоклав гвинтовий Електро "TOP-33Е"
Забезпечить тривале зберігання продуктів
Спростить процес консервації
Зручний і корисний у господарстві
Компактний: висота — 65 см, Ø — 35 см
Горловина Ø - 15,9 см
Надійний — товщина металу 2,2-10 мм.
Легкий — чиста вага 23 кг
Термін експлуатації — не менш ніж 10 років
Високотемпературні режими стерилізації дають змогу:
Знижувати час термооброблення, що підвищує якість продукції
Повністю знищити бактерії
Полегшити втомлювальну працю під час консервування
Збільшити термін зберігання продукції
Автоклав допоможе Вам швидко та надійно консервувати:
М'ясо
Рибу
Паштет
Гриби
Овощи
Фрукти
Компот
Варіння
Подивіться відеоінструкцію до автоклаву:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Політехпром |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній, Електричний (ТЕН) |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 33 шт. |
| Банку 1 л. | 14 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 630 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 144 ₴






